مدیریت اعضای اتحادیه
۲۹ مهر ۱۳۹۶ توسط محمد صادق دهقان پور منشادی 0 دیدگاه

میز کار- یادآوری ها :

در قسمت میز کار – یادآوری ها با دو قسمت روبه رو هستیم
در قسمت اول یادآوری انقضای مهلت پروانه کسب اعضاء قبل از ۳ ماه ، یادآوری تیکت های ثبت شده برای یک عضو و همچنین یادآوری تاریخ وصول چک های دریافتی از اعضاء
در قسمت دوم تاریخ تولد اعضاء اتحادیه با توجه به فیلتر تاریخ که به صورت خودکار تا ۴ روز آینده را مشخص می نماید می توان با زدن یک کلیک برای آن ها پیامک تبریک تولد با متن پیش فرض ارسال نمود.

میز کار – دفتر چک :

در دفتر چک شما اطلاعات کامل چک های دریافتی از اعضاء را در اختیار دارید که می توانید با استفاده از فیلترینگ جستجو در کنار این صفحه به اطلاعات چک موردنظرتان دسترسی پیدا کنید و آن را پاس یا برگشت کنید.
توضیح آنکه با کلیک بر روی دکمه برگشت چک به صورت خودکار یک پیامک اخطاریه حاوی اطلاعات کامل چک به عضو پرداخت کننده جهت تامین موجودی ارسال می گردد.

میز کار – گزارش کار کاربران :

در این قسمت رئیس اتحادیه یا هر کاربری که دسترسی داشته باشد می تواند گزارش کامل کارهای کاربران سیستم بر اساس نوع کاربر و یا تاریخ مشاهده و اقدامات لازم به عمل آورد.
مدیریت اعضاء :

دارای ۷ قسمت در نوار ابزار شامل :
۱-مدیریت اعضاء ۲-عملیات ها ۳-حسابداری ۴-گزارشات ۵-پروانه کسب ۶-همکاران ۷-عملیات گروهی
و قسمت فیلترینگ جهت نمایش و جستجو های پیشرفته
مدیریت اعضاء – عضو جدید ، حذف عضو ، ویرایش عضو :

ورود اطلاعات مهم از جمله وضعیت پرونده جاری ، اطلاعات مالی به منظور بدهکار کردن عضو بر اساس سرفصل های تعریف شده ، نوع رسته ، نوع گروه بندی ، نوع شخصیت و اطلاعات تکمیلی در این قسمت به منظور ایجاد یک عضو لحاظ می گردد.
پس از ثبت کامل اطلاعات و کلیک بر روی دکمه ثبت یک پیامک حاوی تبریک به منظور پیوستن به اتحادیه و همچنین اعلام شماره پرونده به عضو مورد نظر ارسال خواهد شد.
مدیریت اعضاء – عملیات ها :

عفو عضویت : با انتخاب کلید عفو عضویت شما می توانید عضوی را برای سال های آینده عفو از پرداخت عضویت کرده که با تنظیمات سالیانه حساب آن عضو بدهکار نخواهد شد.
لغو عضویت : به منظور ابطال پروانه کسب و جمع آوری آن می بایست از این گزینه استفاده کرد.
مختومه: جهت فرصت دادن قبل از ابطال پروانه کسب به صورت خودکار از این گزینه استفاده خواهیم کرد. برای مثال عضو فوت کرده را مختومه و به مدت ۲ سال مدت زمان لحاظ می کنیم. که پس از گذشت مدت مذکور پروانه کسب توسط سیستم باطل خواهد شد.
عضویت مجدد : برای به جریان انداختن یک پرونده باطل شده و یا عادی شدن وضعیت یک پرونده مختومه و عفو شده از این گزینه استفاده خواهیم کرد که برای وضعیت های مذکور روال خاص خود را دارد.
تاریخچه:کلیه عملیات هایی که برای یک عضو منظور می نمایید در تاریخچه قسمت عملیات قرار خواهد گرفت.
مدیریت همکاران :


در این قسمت می توانیم برای یک عضو هر تعداد مباشر و شریک تعریف نمائیم.
قرارداد همکاری : اگر برای یک عضو مباشر یا شریک تعریف نمائید بر اساس نوع تعریف قرارداد مختص آن آماده چاپ می گردد و فقط کافیست شرکاء یا مباشرین نسبت به امضاء قرارداد اقدام نمایند.
کارت مباشرت : با انتخاب آن کارت مباشرت با قالب استاندارد جهت چاپ آماده خواهد شد.
خروجی اطلاعات همکاران : دریافت فایل اکسل از اطلاعات همکاران و شرکاء یک عضو
همکاران: در این قسمت اطلاعات کلیه مباشرین و شرکاء نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *